• Müşteri Hizmetleri: 0(533) 749 10 27
  • info@enyakinadres.com

İptal ve İade Prosedürü

Teslimat

enyakinadres.com sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler, fiziksel kargolamayı gerektirmeyen hizmetlerdir. Bu yüzden teslimat, online , başarılı olan ödemenin akabinde otomatik olarak gerçekleşir. Üyelik bilgileri üyenin e-posta adresine gönderilir, teknik sorun yaşanması durumunda manuel olarak da teslim edilir. Üyelik başlangıç ve bitiş süreleri üye profil sayfasından görüntülenir. Üye istediği zaman yenileme yapabilir ya da iptal talebinde bulunabilir.

Garanti

enyakinadres.com sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara tabidir. Üye olan herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

İade

enyakinadres.com, kullanıcının/müşterinin Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, enyakinadres.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.
• Kullanıcı Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile iletişim sayfasında yer alan numaralara bildirmelidir.
• Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.

İptal

enyakinadres.com, firmanın üyeliğini gizlilik ve üyelik koşulları ve üyelik şartlarına istinaden tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde,enyakinadres.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.

Onaylanan reklam çalışmaları başlatıldığı taktirde iptal etme söz konusu değildir.